Spolupracujeme

Přečtěte si o nás na portálu spektrum zdraví :)

http://www.spektrumzdravi.cz/monzun-sport-pitny-rezim-pri-sportovnim-vykonu

 

CATUS BIKE TEAM

CATUS BIKE TEAM Havlíčkův Brod byl zaregistrován v roce 2009 jako volné sdružení osob zabývající se sportovní činností. V současné době je v něm zaregistrováno 12 aktivních sportovců. Stěžejní náplní jeho členů je aktivní sport - cyklistika, běh a všechny druhy triatlonu. Barvy našich dresů je pak možno vidět takřka po celé republice.

Skupině závodníků, kteří se věnují běhu, můžeme fandit na závodech regionálního charakteru, jako jsou například Běžec Vysočiny, Chotěbořský pohár apod., ale i na závodech podstatně významějších například Pražský maraton, ČSOB maraton Bratislava, MR v krosu apod.

Specialisté na cyklistiku závodí na silnici i na tlustých pláštích v terénu, což jen dokazuje jejich intenzivní nasazení. Naši závodníci se umisťují na předních místech u takových závodů jako je populární Kolo pro život, Cyklomaraton tour a spousty dalších.

Nezanedbatelná je i sekce tzv. obojživelníků – triatlonistů. Dle ročního období se naši jezdci věnují zimnímu triatlonu, duatlonu, silničnímu triatlonu a xteře. I zde jsou naše barvy vidět v regionálních závodech i Českých pohárech, kde zaznamenávají nemalých úspěchů (1. místo na MR v duatlonu v kat. nad 40 let).

 

 

 

Cyklisté : cyklisté

 

Běžci: běžci